Skip the dinner wake up thiner

Vše začíná jedním slovem....

27. března 2017 v 22:17 | S
Zamysleli jste se někdy nad tím, jak může ublížit jen jedno jediné slovo? Jedno slovo, které vy osobně můžete brát jenom jako vtipnou narážku, ale neuvedomíte si, co to může udělat s dotýčným, kterému toto řeknete....

Jedno takové slovo mi před několika dny ublížilo. Pořád mě to zevnitř užírá. Jenže je tu problém... Já jsem si toto slovo vzala tak moc k srdci, že to začínáím brát moc vážně... I když na první pohled o mně lidé říkají, že jsem silná osobnost, není tomu tak.
Za vším stojí u mě sport a trenérka, která řekla, že jsem tlustá.. Tak strašně mě to vzalo. Ještě nikdy mi to nikdo neřekl... Všichni mi říkají, že jsem hubená a mám sportovní postavu, ale já teď už vím, kde je pravda. Nejvíce mě mrzí, jak mi lidi lžou do očí... Kdyby mi byli alespoň schopní říct do očí pravdu, tak bych je měla radši. Od zítřka začínám hubnout a musím do závodů dát alespoň 2 kila domů. Mám na to 4 dny. Snad to zvládnu. Budu Vám sem psát jídelníček a rady. Jak to zvládám, příběhy a tak dále. Myslím si, že tento blog bude i plný emocí.


Ráda bych Vám teď tedy řekla, ať si prosím dáváte pozor na to, co komu říkátě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Manijak Manijak | Web | 27. března 2017 v 23:00 | Reagovat

To určitě zvládneš :-) Chce to jen hodně síly a velkou vůli :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama